top of page
Obszar roboczy 3@0.25x.png

OFERTA

ONLINE

Strony

internetowe

WordPress, WIX

Sklepy

internetowe

PrestaShop, WIX

Portale

społecznościowe

prowadzenie portali społecznościowych, uzupełnianie contentu, planowanie treści, pomysły, analiza danych, wdrażanie poprawek do reklam marketingowych by zyskały większy zasięg

Tłumaczenia

dokumentów, katalogów, etc.

polski-angielski

Reklamy

w internecie

banery reklamowe, reklamy w social media, nagłówki reklamowe, czołówki Facebook

Prezentacje

power-point, animate cc, video

wykłady, przemowy, interaktywne animacje, prezentacje filmowe

Nakładki

stream, youtube, etc.

nakładki na streamy, youtube, identyfikacja video, animowane treści

Zajawki

realizacje dla pasji

Biorę również udział w spontanicznych pomysłach i eventach. Wszystko to co nie jest oficjalnie ujęte w ramy, oraz nie dotyczy żadnej innej kategorii. Dotyczy to filmu, designu, wizualizacji animacji danego eventu.

 

Obszar roboczy 3@0.25x.png

Projekty

bez granic

To co mnie ogranicza to możliwości obecnej technologii. Koncept i pomysł jest zawsze na wyciągnięcie ręki. Nie mam barier w tworzeniu. Jestem w stanie zaprojektować i zrealizować katalog, jak również reklamę formatów przekraczających 100x100m. Nie boję się wyzwań, nie wątpię w możliwości projektów, im mocniejszy projekt, tym bardziej jestem zdeterminowany by go zaprojektować, zrealizować i urzeczywistnić. 

 

Otwartość

na współpracę

Jeżeli potrzebujesz osoby, która zadba o wszystko w jednym, skontaktuj się ze mną. Ustalimy warunki współpracy i już nigdy o nic nie będziesz się martwić. Ja się tym zajmę. Dobre kontakty, długoterminowe relacje z wieloma drukarniami w Polsce Nieograniczone możliwości projektowe. Pasja - to jedyne słowo, które w pełni opisuje jak podchodzę do każdego z projektów realizacji powierzonego mi zadania.

bottom of page